PERİYODİK BAKIMLAR VE ARIZA ONARIMI

Araçlarımızın periyodik bakımları Araç tip ve modellerine, kilometre aralıkları ve zamana bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu konudaki en doğru yöntem üretici firmanın vermiş olduğu servis el kitapçığı ve/veya servisimizi arayarak servis danışmanlarımızdan araç tip ve modellerini söyleyerek bilgi almaktır , Bakım onarım ihtiyacınızı eğitimli uzman personelimizin ellerine bırakıp orijinal yedek parça ile bakım onarımını yaptırmaktır.

Yaptığımız tüm onarım ve bakımlar 2 yıl parça ve montaj hatalarına karşı garantilidir.

ZAMANA BAĞLI BAKIM / YILLIK BAKIM

Araçlarımızın yıllık bakımları şayet yıl içerisinde bakım kilometresini doldurmadıysa yılda bir defa periyodik bakım ve yine 80.000 km aralığını dört yıl içerisinde doldurmadıysa dört yılda bir genel bakım yapılması gerekmektedir.

KAROSERİ BAKIMI VE HASAR ONARIMLARI:

Anlaşmalı sigortalarda anlaşma prosedürleri ile ve anlaşmalı olmadığımız diğer tüm sigorta şirketleri hasarlarını ücret talep etmeden ( Vekalet ile ) ile onarıyoruz. Konusunda uzman kadromuzla, hasarlı araçlarınızı üretici firma teknik,  talimat ve prosedürlerine uygun ve garanti şartlarını devam ettirecek standartlarda onarım yapıyoruz.

Hasar onarımları dışında da karoseri için antikorozyon bakım ve kontrolünden başka; boyalı yüzeylerin  dış etkenlerin kirlerinden ve çiziklerinden kurtarılarak  temiz yüzeyin korunması gibi karoseri koruyucu bakımları da yapılmaktadır. ”

 

 

BU SAYFAYI PAYLAŞIN: